DOMÁCÍ
PROFESIONÁLNÍ

DOMÁCÍ

Kamery již pouhou svou přítomností dokáží odradit nezvané hosty. Dejte zlodějům najevo, že se mají vašemu rodinnému domu obloukem vyhnout.

Ať už chcete sledovat okolí vašeho domu nebo chcete vědět, co vaši domácí mazlíčci dělají, když zrovna nejste doma, spolehlivý kamerový systém vám v tom poslouží. Drátové i bezdrátové varianty je možné připojit k vašemu domácímu internetu a záznam tak sledovat odkudkoliv. Kamery jsou běžně odolné proti vodě a vidí i ve tmě. Pomocí intelignentí detekce pohybu budete nahrávat záznam pouze ve chvíli, kdy se v záběru někdo pohybuje. Jednoduše tak zpětně zjistíte, co se u vás doma dělo.

PROFESIONÁLNÍ

Mějte svůj majetek pod kontrolou. Profesionální kamerový systém bude mít pod dohledem každý kout vaší prodejny, areálu firmy či veřejného prostoru. Dálkově ovládané kamery sledují přesně ta místa, která vás zajímají a v dostatečném detailu. Tvář zloděje či výtržníka pak nebude vypadat jako změť barevných kostiček.

Chcete-li sledovat bezpečnost práce nebo hlídat vybavení uvnitř podniku, je potřeba co nejefektivněji rozmístit kamery, aby neměly slepá místa. Kamerový systém bude přístupný z jednoho místa tak, aby se mezi jednotlivými záznamy dalo plynule přecházet.

Ochrana venkovních prostranství vyžaduje nejen dostatečnou viditelnost ve dne i v noci, ale také ochranu samotných kamer a vedení proti úmyslnému zamaskování či útoku vandalů.