PŘÍPADOVÁ STUDIE

Vzorová instalace
Případová studie
CHATA
DOMÁCNOST
FIRMA

CHATA

Chcete mít svou chatu, chalupu či garáž v bezpečí i mimo sezónu, když ji zrovna nepoužíváte? 

Pro zabezpečení chaty není klíčové mít rozsáhlý zabezpečovací systém, ale určitě je dobré mít alarm, na který se můžete spolehnout. Jak drátová, tak i bezdrátová varianta půjde vzdáleně ovládat přes váš mobil či jednoduše na místě pomocí klávesnice nebo čipu. Samozřejmostí je okamžité upozornění pomocí SMS nebo volání v případě jakéhokoliv narušení objektu, zloděj si pak poslechne serenádu sirén. Požární čidla upozorní na vznikající požár. Pokud budete mít zájem, tak si na dálku zapnete bojler a topení, aby vše bylo připravené ještě před vaším příjezdem.

Chcete-li celou zimu v klidu usínat, napojíme váš alarm na pult centrální ochrany, který v případě poplachu okamžitě vyšle hlídku, aby chalupu zkontrolovala. 

DOMÁCNOST

Zabezpečení domácnosti si žádá rozmístění detektorů na všechny vstupy do domu či bytu a zároveň hlídání pohybu v důležitých místnostech. Cílem je zajistit bezpečí v době, kdy v objektu nepřebýváte, ale i ve chvílích, kdy spíte.

Drátové i bezdrátové varianty vám umožní ideálně pokrýt celý váš dům. Ovládat systém můžete ze svého mobilu, dálkového ovladače (společne s garážovými vraty) či čipu na klíčích. O jakémkoli vloupání budete okamžitě informováni. Zároveň váš dům můžete nechat střežit pultem centrální ochrany, který na místo zajede během pár minut i ve chvíli, kdy zrovna nebudete kolem.

Alarm je možné doplnit o termostaty pro ovládání vytápění, požární čidla pro váš klidný spánek či záplavové detektory, které vás budou informovat o vyteklé pračce ještě předtím, než budou volat sousedi. Jestli máte garážová vrata, elektrické rolety či bránu, alarm vám ušetří starosti a bude vám stačit jeden ovladač na celý dům.

FIRMA

Ať už jsou vaším nejcenějším majetkem produkty v prodejně, stroje v továrně či dokumenty v kanceláři, vyplatí se je chránit. Díky alarmu zamezíte pohybu po vaší firmě nepovolaným osobám a zajistíte okamžitý příjezd bezpečnostní agentury v případě narušení objektu.

Potřebujete-li umožnit zaměstnancům vstup pouze do některých částí vašeho areálu či pouze během pracovní doby, obojí je pro kvalitní alarm samozřejmostí. Zároveň můžete mít přehled o příchodech a odchodech pracovníků a nahradit tak váš současný docházkový systém.